Sobota, 21 Maja 2022, imieniny obchodzą: Tymoteusz, Wiktor, Kryspin.

Logowanie: Bankowość internetowa EBO RWD
Portal KartoSFERA Zarządzaj posiadanymi kartami przez portal KartoSFERA
więcej informacji


Aktualności
Oferta
Bankowość internetowa
O Banku
Nasze Placówki
Kontakt

Oferta > Kredyty

Kredyt gotówkowy gratka
Kredyt gotówkowy Gratka - przedłużenie promocji do 31.12.2021r.

      Szanowni Klienci, informujemy, że została przedłużona promocja kredytu gotówkowego Gratka do 31.12.2021r.

Zachęcamy do skorzystania z oferty.KREDYT GOTÓWKOWY „EKO KREDYT”Kredyt gotówkowy na cele ekologiczne i nie tylko...

EKO? Logiczne, że się opłaca! Poznaj rozwiązania proponowane przez Bank , dowiedz się więcej o możliwościach, jakie dają nowe technologie wspierane licznymi programami dofinansowań, przekonaj się, że już dziś podejście ekologiczne może być i rozsądne i opłacalne.
W Banku ekologię chcemy przedstawić także jako ekonomiczne rozwiązania dla Ciebie. I dlatego oferujemy Ci kredyty gotówkowe, które otwierają dodatkowe możliwości wygrania dofinansowania. Co więcej część kwoty możesz przeznaczyć na dowolne cele, niezwiązane z ekologią.Masz stary i dymiący piec? Chcesz zmodernizować wyposażenie i instalacje domowe? A może myślisz o korzystaniu z zielonej energii? Przygotowaliśmy ofertę specjalnie dla Ciebie! W Banku uzyskasz niezbędne do takich inwestycji środki. Nasz kredyt pozwoli Ci zrealizować plany, a do tego przyczynisz się do poprawy środowiska naturalnego.

Podsumujmy:

  • To kredyt, w którym minimum 60% kwoty przeznaczasz na cele ekologiczne, a 40% możesz wykorzystać na inne, dowolne cele
  • Maksymalna kwota kredytu, to aż 100 tys. zł
  • Oprocentowanie jest stałe i wynosi tylko 6,5%
  • Prowizja już od 1,8%
  • 1,8% jeśli skorzystasz z ubezpieczenia na życie, majątkowego i ROR
  • 2% jeśli wybierzesz ubezpieczenie na życie i ROR
  • 2,5% przy ubezpieczeniu majątkowym i ROR
  • 3% bez dodatkowych warunkówRzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 10,15%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 5000,00zł, całkowita kwota do zapłaty 5 475,42 zł, oprocentowanie nominalne 6,50% stałe w skali roku, całkowity koszt kredytu 475,42zł (w tym: prowizja 150 zł, odsetki 325,42zł), spłata kredytu w malejących 23 miesięcznych ratach, pierwsza rata kapitałowa w wysokości 217,42zł, kolejne 22 raty płatne w wysokości po 217,39zł. Najwyższa rata kapitałowo-odsetkowa wynosi 245,02zł.


Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu cywilnego. Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy i nie uwzględnia ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe.

www.bscycow.pl © 2022 - Bank Spółdzielczy w Cycowie