Promocyjny Kredyt Odjazdowy

18-04-2024

Czy  potrzebujesz taniej gotówki, marzysz o niezapomnianych wakacjach, a może po prostu chcesz zafundować sobie i swoim bliskim trochę luksusu bez obaw o finanse?

Nasz Promocyjny Kredyt Odjazdowy to idealne rozwiązanie dla każdego, kto chce spełnić swoje marzenia bez zbędnych komplikacji!

Co oferujemy?

  • Atrakcyjne oprocentowanie już od 6,49% – ciesz się stałą ratą przez cały okres kredytowania.
  • Elastyczność kwoty kredytu – możesz pożyczyć od 1.000,00 zł do 100.000,00 zł, dostosowując finansowanie do swoich potrzeb.
  • Szeroki zakres wykorzystania – środki z kredytu możesz przeznaczyć na dowolny cel konsumpcyjny, od zakupów, przez remonty, aż po spektakularne podróże. Bez konieczności udokumentowania wydatków!
  • Okres kredytowania do 48 miesięcy – zaplanuj spłatę w wygodnych ratach, które nie obciążą Twojego budżetu.
  • Brak konieczności udowadniania celu kredytowania – masz pełną swobodę w wydatkowaniu środków.

Kiedy możesz skorzystać z oferty?

Promocja trwa od 15 kwietnia 2024 do 30 sierpnia 2024. Liczy się data wpływu i rejestracji kompletnego wniosku kredytowego, więc nie zwlekaj!

Kto może skorzystać?

Oferta skierowana jest do osób fizycznych, które planują finansowanie celów niezwiązanych z działalnością gospodarczą lub rolniczą. Przyznanie kredytu uzależnione jest od zdolności kredytowej wnioskujących.

Nie przegap okazji, aby zrealizować swoje marzenia z naszym Promocyjnym Kredytem Odjazdowym. Wypełnij wniosek już dziś i ciesz się możliwościami, które oferuje życie!

Postaw na wygodę i bezpieczeństwo – wybierz kredyt, który Cię nie ogranicza!

Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) dla Kredytu Odjazdowego wnioskowanego wynosi  9,874%,  całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20.000,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 22.707,25 zł, oprocentowanie 7,49% stałe w skali roku, całkowity koszt kredytu 2.707,25 zł (w tym: prowizja za udzielenie kredytu 200,00zł, odsetki 2.187,39zł, koszt ubezpieczenia na życie Kredytobiorcy w wysokości 149,86zł, suma opłat miesięcznych za prowadzenie rachunku ROR w całym okresie kredytowania wynosi 170,00zł), kredyt płatny w 34  malejących ratach miesięcznych (równe raty kapitałowe po 588,00zł z zastrzeżeniem pierwszej wyrównawczej w wysokości 596,00zł  i malejące raty odsetkowe); pierwsza najwyższa rata kapitałowo-odsetkowa w wysokości  719,12zł.

Kalkulacja została dokonana na dzień 10 kwietnia 2024r. na reprezentatywnym przykładzie.

Powyższa informacja nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 Kodeksu Cywilnego. Powyższe wyliczenie ma charakter szacunkowy i nie uwzględnia ewentualnych kosztów dodatkowych związanych z wcześniejszą spłatą pożyczek i kredytów udzielonych przez inne instytucje finansowe.

 

 

Regulamin Promocji Kredytu Odjazdowego

komunikat na strone