• Pierwsze logowanie

  Pierwsze logowanie

  W pole Użytkownik wpisz identyfikator. Otrzymałeś go w placówce Banku Spółdzielczego w Cycowie na potwierdzeniu aktywowania usługi bankowości internetowej.

  Jeżeli korzystasz z haseł przesyłanych za pomocą SMS, przy pierwszym logowaniu po poprawnym podaniu loginu/aliasu/identyfikatora po przejściu dalej przez przycisk zaloguj, zostanie wysłany sms z hasłem początkowym które wpisujemy w pole hasło.

  Jeżeli korzystasz z metody autoryzacji TOKEN Online, w placówce Banku Spółdzielczego w Cycowie otrzymałeś kopertę z hasłem jednorazowym. Po wpisaniu loginu/aliasu/identyfikatora i kliknięciu zaloguj, wprowadzamy hasło jednorazowe.

  Po poprawnym zalogowaniu się otrzymamy możliwość ustawienia swojego nowego hasła do bankowości internetowej (EBO).

  W pole Wprowadź nowe hasło wpisz swoje własne hasło. W pole Powtórz nowe hasło wpisz, oczywiście, to samo hasło. W czasie kolejnego logowania do systemu EBO, będziesz już wpisywał ustalone w ten sposób przez siebie hasło.

  Pamiętaj, że hasło powinno mieć długość od 8 do 20 znaków i składać się z co najmniej jednej wielkiej litery, jednej małej litery i jednej cyfry.

  Dopuszczalne znaki:

  • 0-9 - cyfry,
  • A-Z - wielkie litery (bez polskich znaków),
  • a-z - małe litery (bez polskich znaków),
  • znaki specjalne: !@#$%^&*()_+-=[]{}|"':;><,.?/  Następnie naciśnijnij na ekranie przycisk Zatwierdź.

  Jesteś zalogowany i możesz korzystać z systemu bankowości internetowej.

  Pamiętaj, aby kończąc pracę, nacisnąć przycisk Wyloguj i zamknąć przeglądarkę internetową.

   

  Witamy na naszej nowej stronie internetowej!

   

  Z przyjemnością informujemy, że uruchomiliśmy naszą nową stronę internetową.

  Mamy nadzieję, że nowa szata graficzna oraz funkcjonalne rozwiązania sprawią, że będą Państwo częstym gościem na naszej stronie.

  Nowa strona została przeprojektowana tak, aby odpowiednio dopasowywać się do wielkości monitora i rodzaju urządzenia, na którym jest przeglądana.