Poniedziałek, 29 Maja 2023, imieniny obchodzą: Magdalena, Teodozja, Maria.

Logowanie: Bankowość internetowa EBO RWD
Portal KartoSFERA Zarządzaj posiadanymi kartami przez portal KartoSFERA
więcej informacji


Aktualności
Oferta
Bankowość internetowa
O Banku
Nasze Placówki
Kontakt

Visa Mobile

      Visa Mobile

     Visa Mobile - nowy sposób autoryzacji płatności internetowych dla kart Visa Dzięki tej usłudze, nie ma potrzeby każdorazowego wpisywania danych karty jak jej numer, data ważności, kod CVV czy też imię i nazwisko posiadacza karty. Płacąc Visa Mobile wystarczy podać numer telefonu komórkowego.

     Nad bezpieczeństwem całej transakcji czuwa Visa- tokenizacja która gwarantuje, że dane karty nie są przekazywane do sklepu, w którym dokonywana jest płatność.

     Pierwszym krokiem, aby skorzystać z usługi, jest pobranie aplikacji Visa Mobile ze sklepu z aplikacjami mobilnymi na telefon.

     Kolejnym: dodanie do portfela Visa Mobile w aplikacji mobilnej aktywnej karty płatniczej Visa, wydanej przez Bank.

     Dodanie karty przebiega bardzo szybko i intuicyjnie, aplikacja prowadzi użytkownika przez kolejne etapy, w których podaje się numer karty, adres e-mail i numeru telefonu, a także ustawia zabezpieczenie aplikacji (PIN lub biometria).

     Tych kilka czynności wystarczy, aby rozpocząć płacenie za zakupy on-line. Po wybraniu na stronie sklepu Visa Mobile jako sposobu zapłaty za zakupy internetowe i wpisaniu swojego numeru telefonu, wystarczy zatwierdzić transakcję w aplikacji Visa Mobile na swoim telefon Rozwiązanie Visa Mobile przeznaczonej jest wyłącznie do płatności w sklepach internetowych. Dostępności usługi zależy od sklepu lub operatora płatności, który ten sklep obsługuje.www.bscycow.pl © 2017 - Bank Spółdzielczy w Cycowie