Poniedziałek, 29 Maja 2023, imieniny obchodzą: Magdalena, Teodozja, Maria.

Logowanie: Bankowość internetowa EBO RWD
Portal KartoSFERA Zarządzaj posiadanymi kartami przez portal KartoSFERA
więcej informacji


Aktualności
Oferta
Bankowość internetowa
O Banku
Nasze Placówki
Kontakt

Święto Spółdzielczości Bankowej 2020 - Czerwiec z bankiem spółdzielczym.


Święto Spółdzielczości Bankowej to wspólna inicjatywa wszystkich Banków Spółdzielczych w Polsce oraz Krajowego Związku Banków Spółdzielczych,
trwająca nieprzerwalnie od 1997 roku. Święto zostało ustanowione, aby upowszechniać spółdzielczość bankową w społecznościach lokalnych, promować wartości spółdzielcze i umacniać jedność banków spółdzielczych, a także popularyzować wiedzę o spółdzielczej formie prowadzenia działalności bankowej.

W trakcie tegorocznej edycji wydarzenia zostaną przybliżone zagadnienia związane z udziałem banków spółdzielczych w programach pomocowych skierowanych do MŚP, wsparciem finansowym biznesu, w tym inwestycji ekologicznych, a także edukowaniem klientów w zakresie bankowości elektronicznej i cyberbezpieczeństwa. Związku z tym podczas trwania święta odbędą się webinaria i konferencje on line dla klientów, spółdzielców i pracowników banków spółdzielczych. Zostaną także przygotowane publikacje, które zapoznają klientów banków spółdzielczych z działalnością edukacyjno-pomocową tych instytucji finansowych. Materiały te będą dostępne w mediach cyfrowych KZBS.

    W ramach wskazanego zakresu tematycznego - społecznej odpowiedzialności biznesu banków spółdzielczych - będziemy wspólnie promować przez cztery tygodnie czerwca następujące zagadnienia:

  • 1-7 czerwca: Udział banków spółdzielczych w programach pomocowych dla MŚP
  • 8-14 czerwca: Wsparcie finansowe ekologicznego biznesu
  • 15-21 czerwca: Bankowanie on line, w tym edukacja dla seniora
  • 22-28 czerwca: Edukacja w zakresie cyberbezpieczeństwa

Bank Spółdzielczy w Cycowie w warunkach lokalnych aktywnie włączy się w organizację wydarzenia o czym będziemy informować na bieżąco. Linki

https://www.kzbs.pl/Czerwiec-z-bankiem-spoldzielczym

www.bscycow.pl © 2017 - Bank Spółdzielczy w Cycowie