Sobota, 31 Października 2020, imieniny obchodzą: Łukasza, Urbana, Augusta.

Logowanie: Bankowość internetowa EBO RWD
Portal KartoSFERA Zarządzaj posiadanymi kartami przez portal KartoSFERA
więcej informacji
Aktualności
O Banku
Nasze Placówki
Oferta
Bankowość internetowa
Kontakt


Aktualności


Szanowni Państwo.

Z ogromna przyjemnością i satysfakcją ogłaszamy wyniki konkursu ,,Produkty bankowe z nagrodami 2020". Serdecznie dziękujemy wszystkim uczestnikom a zwycięzcom GRATULUJEMY !!!!


Wyniki konkursu

Moje ID

Szanowni Klienci,
uprzejmie informujemy, że od dnia 19 grudnia 2020 r. Bank Spółdzielczy w Cycowie wprowadza zmiany w Taryfie opłat i prowizji od czynności bankowych. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zmian.
Już od 1 lipca 2020 r. wnioski Programu Dobry Start (300+) dostępne w systemie bankowości elektronicznej eBO

W dniu 24 lipca 2020 r. odbędzie się Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Cycowie

Święto Spółdzielczości Bankowej


Święto Spółdzielczości Bankowej to wspólna inicjatywa wszystkich Banków Spółdzielczych w Polsce oraz Krajowego Związku Banków Spółdzielczych, trwająca nieprzerwalnie od 1997 roku. Święto zostało ustanowione, aby upowszechniać spółdzielczość bankową w społecznościach lokalnych, promować wartości spółdzielcze i umacniać jedność banków spółdzielczych, a także popularyzować wiedzę o spółdzielczej formie prowadzenia działalności bankowej.
Stopy Procentowe


Szanowni Klienci,

w związku z kolejnym obniżeniem stóp procentowych przez Radę Polityki Pieniężnej, z dniem 29.05.2020 r. Zarząd Banku Spółdzielczego w Cycowie wprowadza zamiany dotyczące maksymalnego oprocentowania produktów bankowych. Prosimy o zapoznanie się ze szczegółami zmian.
Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla małych i średnich firm”


Szanowni Klienci,

     uprzejmie przypominamy, że zgodnie z Regulaminem ubiegania się o udział w programie rządowym „Tarcza Finansowa Polskiego Funduszu Rozwoju dla małych i średnich firm” Beneficjent programu jest zobowiązany dostarczyć do Banku nie później niż do dnia 31 grudnia 2020 r.:

 • dokumenty potwierdzające, że Osoba Upoważniona była umocowana do złożenia Wniosku oraz akceptacji i zawarcia Umowy Subwencji Finansowej (tj., w zależności od sytuacji: pełnomocnictwo (które nie może być wystawione post-factum, powinno być co najmniej z daty złożenia wniosku o subwencję i nie powinno być datowane później), informację odpowiadającą odpisowi pełnemu z Krajowego Rejestru Sądowego lub wyciąg z Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej), przy czym wzór pełnomocnictwa stanowi Załącznik nr 2 do ww. Regulaminu oraz

 • oświadczenie Beneficjenta o potwierdzeniu i akceptacji treści i należytego zawarcia Umowy Subwencji Finansowej, przy czym wzór tego oświadczenia stanowi Załącznik nr 3 do ww. Regulaminu.

Dokument (pełnomocnictwo oraz oświadczenie) opatrzony kwalifikowanym podpisem elektronicznym, można przesłać na adres sekretariat@bscycow.pl lub przedłożyć w Placówce Banku w formie pisemnej z podpisami notarialnie poświadczonymi.
Kalkulator, za pomocą którego  przedsiębiorcy mogą wyliczyć przewidywaną wysokość subwencji PFR.


Bank Spółdzielczy w Cycowie w programie Tarcza Finansowa PFR

Bank Spółdzielczy w Cycowie przystąpił do programu Tarcza Finansowa PFR skierowanego do polskich przedsiębiorców, których sytuacja pogorszyła się w związku z pandemią koronawirusa.


Oferta Pracy

Stanowisko - Informatyk


Uwaga na wyłudzenia "na koronawirusa"


Obecnie obowiązujący stan zagrożenia epidemicznego wykorzystują oszuści. To dla nich okazja do wyłudzenia loginów i haseł do bankowości za pomocą fałszywych stron płatności.


Jak działają oszuści?

 • Używają komunikatów i fałszywych informacji związanych z epidemią koronawirusa. Podszywają się pod instytucje zaufania publicznego takie jak banki, urzędy państwowe, centralne oraz lokalne.

 • Wysyłają wiadomości SMS, w których zawarte są linki prowadzące do fałszywych stron. Celem tego jest wyłudzanie loginów i haseł do bankowości internetowej, a także kodów autoryzacyjnych dających możliwość zatwierdzenia przelewów na rachunek przestępców. W niektórych przypadkach linki mogą prowadzić do stron zawierających złośliwy kod powodujący przejęcie urządzenia klienta, na którym otrzymał wiadomość. Powołują się na działania Rządu, Światowej Organizacji Zdrowia (WHO) lub powszechną akcję szczepień ochronnych.

 • Przejmują konta np. na Facebooku, a następnie proszą naszych znajomych o przelanie pieniędzy powołując się na swoją nagłą trudną sytuację.

Ofiary ataków, które nie zachowają ostrożności, mogą stracić swoje oszczędności! Ponadto, ujawniając swoją tożsamość przestępcom mogą doprowadzić do wykorzystania jej do zawarcia w ich imieniu umów i w konsekwencji np. zaciągnięcia zobowiązań finansowych.

  Pamiętaj, że:

 • jedynymi i prawdziwymi źródłami informacji są komunikaty przekazywane przez służby lub/i zamieszczane na oficjalnych stronach internetowych. Na bieżąco komunikaty przekazują również przedstawiciele władz państwowych
 • sprawdź w pasku przeglądarki, czy adres internetowy, na który się logujesz do bankowości internetowej, zgadza się z adresem strony Twojego banku. Jeśli adres jest inny niż zwykle, nie loguj się na tej stronie - nie podawaj tam swoich danych oraz powiadom o tym swój bank
 • zawsze czytaj bardzo uważnie treść każdego SMSa z kodem autoryzacyjnym.

Uwaga na oszukańcze ogłoszenia związane z epidemią koronawirusa (COVID-19) Komunikat Komendy Głównej Policji i FinCERT.pl - Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP z dnia 15 marca 2020 r.


Komenda Główna Policji oraz FinCERT.pl - BCC ZBP ostrzegają przed oszukańczymi ogłoszeniami związanymi np. potrzebą zapłaty za szczepionkę przeciwko koronawirusowi COVID-19, czy przejęciem przez NBP środków klientów zdeponowanych w bankach jako tzw. rezerw krajowych NBP.


Ostrzegamy przed fałszywymi informacjami dotyczącymi epidemii koronawirusa (COVID-19) nakłaniającymi klientów banków do dokonywania transakcji finansowych. Niniejsze ostrzeżenie jest adresowane do klientów wszystkich polskich banków.


Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą internetowego oszustwa, zgłoś to jak najszybciej do swojego banku, najbliższej jednostce Policji a następnie zespołowi reagowania na incydenty CERT.PL (pod adresem https://incydent.cert.pl/).

Wskazane powyżej instytucje przekażą Ci informacje na temat kolejnych kroków/działań.

Więcej informacji na stronie www.policja.pl


KOMUNIKAT ZARZĄDU BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W CYCOWIE

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo naszych Klientów oraz Pracowników, zwracamy się z prośbą do Państwa o ograniczanie wizyt w Oddziałach naszego Banku do niezbędnego minimum.

Nasza prośba podyktowana jest troską o zdrowie nas wszystkich, w kontekście rozprzestrzeniania się w Polsce koronawirusa i co z tego wynika, koniecznością ograniczenia przebywania w miejscach publicznych i większych skupiskach ludzkich.

W zastępstwie osobistych wizyt w Oddziale, zalecamy korzystanie z innych, dostępnych w naszym Banku kanałów kontaktu z pracownikami:

1) telefonicznego, pod numerami telefonów:

 • Centrala Banku 82 567-70-08, 82 567 70 72
 • Oddział w Rejowcu 82 568-86-13
 • Oddział w Ludwinie 81 757-00-02
 • Oddział w Jastkowie 81 502-04-17
 • Oddział w Urszulinie 82 571-30-35
 • Oddział w Michowie 81 856-60-14
 • Oddział w Żyrzynie 81 881-42-60

2) mailowego, pod adresem: sekretariat@bscycow.pl

Ponadto rekomendujemy:

 • realizowanie płatności bez użycia gotówki np. za pomocą karty, poprzez bankowość elektroniczną oraz bankowość mobilną.
 • wykonywanie przelewów oraz innych operacji bankowych w domu z użyciem konta on-line.

Jednocześnie informujemy, że na bieżąco śledzimy wszelkie komunikaty dotyczące koronawirusa wydawane przez organy administracji państwowej i służby sanitarne. Naszym celem jest zapewnienie obsługi wszystkim Klientom, mimo niedogodności, z którymi mamy obecnie do czynienia.

Zwracamy się do Państwa z uprzejmą prośbą o zastosowanie się do powyższych rekomendacji.Zarząd Banku Spółdzielczego w Cycowie


Zmiany w opłacaniu podatków VAT, PIT i CIT od 1 stycznia 2020 r.

Szanowni Klienci,

uprzejmie informujemy, że od 1 stycznia 2020 r. każdy podatnik - zarówno osoba fizyczna, jak i przedsiębiorca - będzie miał własny indywidualny rachunek podatkowy, tzw. mikrorachunek. Co oznacza, że od początku 2020 r. płatności PIT, CIT i VAT należy realizować WYŁĄCZNIE na własny indywidualny rachunek podatkowy.


Zmiana interfejsu bankowosci internetowej

Szanowni Klienci,

W nawiązaniu do wcześniejszych komunikatów o nowym adresie i wersji systemu bankowości internetowej, uprzejmie informujemy, że od dnia 12 listopada 2019 roku na stronie https://ebo.bscycow.pl będzie dostępna nowa wersja systemu EBO RWD. Adres https://rwd-ebo.bscycow.pl będzie przenosił na główną stronę bankowości internetowej - https://ebo.bscycow.pl.
Zmiana metody autoryzacji w bankowości internetowej


W ramach dostosowania do wymogów Ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o zmianie ustawy o usługach płatniczych oraz niektórych innych ustaw (Dz.U. z 2018 r. poz. 1075) implementującej wymogi dyrektywy unijnej tzw. PSD2, od dnia 14.09.2019 r. metody autoryzacji dostępne w bankowości elektronicznej powinny spełniać wymogi silnego uwierzytelniania.

Przypominamy, że użytkownicy bankowości internetowej, którzy obecnie korzystają z metody autoryzacji EBO Token Desktop muszą dokonać zmiany na metody autoryzacji transakcji zgodne z obowiązującymi przepisami tj. na SMS lub EBO Token PRO (Authenticator).
Klienci, którzy zdecydują się na nowy token, powinni pobrać ze sklepu Google Play lub Apple App Store aplikację EBO Token PRO (Authenticator) oraz sparować aplikację z bankowością internetową.

Poniżej umieszczamy instrukcję konfiguracji i parowania aplikacji EBO Token PRO oraz instrukcję użytkową dla systemu EBO RWDJak korzystać z aplikacji EBO Token PRO: https://www.youtube.com/watch?v=Nd4OwKv7TPQConcordia Ubezpieczenia - zakup polisy ON-LINE ze zniżką 5%


Zapraszamy do zakupu polisy ubezpieczeniowej - on-line. Przy podaniu kodu rabatowego przy zakupie polisy przysługuje 5% zniżka.


Zniżka obejmuje produkty:

 • Auto Assistance
 • Concordia Turysta
 • NNW Indywidualne

Aby uzyskać kod rabatowy skontaktuj się z dowolną Placówką BankuWnioski 300+ dostępne w systemie bankowości internetowej eBO

Uprzejmie informujemy, że od dnia 1 lipca 2019 r. w systemie bankowości internetowej eBO istnieje możliwość składania wniosków 300+ w ramach programu "Dobry start". Wnioski dostępne są dla Klientów indywidualnych po zalogowaniu do bankowości elektronicznej Banku Spółdzielczego w Cycowie w zakładce "Wnioski".Wnioski 500+ w systemie bankowości internetowej eBO

Uprzejmie informujemy, że Klienci korzystający z bankowości internetowej naszego Banku, mogą od dnia 1 lipca 2019 r. w ramach Programu Rodzina 500 plus składać wniosek w bankowości internetowej eBO.Nowy skład Rady Nadzorczej Banku.

Uprzejmie informujemy, że w dniu 14 czerwca 2019 r. Zebranie Przedstawicieli Banku Spółdzielczego w Cycowie uchwałą nr 12/19 wybrało na kadencję obejmującą lata 2019 - 2023 następujących członków Rady Nadzorczej:

 • Piotr Gędek - Przewodniczący Rady Nadzorczej
 • Mirosław Skałecki - Zastępca Przewodniczącego Rady Nadzorczej
 • Anna Trumińska - Sekretarz Rady Nadzorczej

 • Andrzej Dzirba - Członek Rady Nadzorczej
 • Jan Lewandowski - Członek Rady Nadzorczej
 • Radosław Piskorski - Członek Rady Nadzorczej
 • Zenon Piskorski - Członek Rady Nadzorczej
 • Piotr Rejmak - Członek Rady Nadzorczej
 • Teresa Sapuła - Członek Rady NadzorczejZmiany w usłudze bankowości elektronicznej

w ramach dostosowania do wymogów ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o usługach płatniczych (Dz. U. 2018 poz.1075) implementującej wymogi Unijnej Dyrektywy Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2366 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie usług płatniczych w ramach rynku wewnętrznego – Payment Service Directive 2 (tzw. PSD2), od dnia 14 maja 2019 r zostały wprowadzone zmiany w regulaminach określające nowe sposoby silnego uwierzytelnienia transakcji płatniczych oraz dostępu do systemu bankowości elektronicznej.

Silne uwierzytelnienie użytkownika

W dniu 20 czerwca 2018 zaczęła obowiązywać ustawa o usługach płatniczych (zwana dalej ustawą), która wdraża w Polsce Unijną Dyrektywę Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2366 z dnia 25 listopada 2015 r. w sprawie usług płatniczych w ramach rynku wewnętrznego – Payment Service Directive 2 (tzw. PSD2).
PSD2 nakłada na banki obowiązek wzmocnienia bezpieczeństwa autoryzacji transakcji tzw. silne uwierzytelnienie użytkownika - uwierzytelnienie zapewniające ochronę poufności danych w oparciu o zastosowanie co najmniej dwóch elementów wymienionych w ustawie należących do kategorii:

 • wiedza o czymś, o czym wie wyłącznie użytkownik,
 • posiadanie czegoś, co posiada wyłącznie użytkownik,
 • cechy charakterystyczne użytkownika (np. dane biometryczne)

będących integralna częścią tego uwierzytelnienia oraz niezależnych w taki sposób, że naruszenie jednego z tych elementów nie osłabia wiarygodności pozostałych.
Ponadto, jeżeli płatnik inicjuje elektroniczną transakcję płatniczą z wykorzystaniem połączenia z siecią Internet lub za pośrednictwem środków, które mogą być wykorzystywane do porozumiewania się na odległość, dostawca stosuje silne uwierzytelnianie użytkownika obejmujące elementy, które dynamicznie łączą transakcję płatniczą z określoną kwotą transakcji oraz określonym odbiorcą.

Jednocześnie Informujemy, że dotychczas stosowane metody uwierzytelniania (bazujące na TokenDesktopOnline wyświetlających kod autoryzacyjny) nie spełniają wymogów ustawowych, a Bank planuje ich całkowite wycofanie do dnia 31.07.2019 r. Klienci uwierzytelniający transakcje w systemie eBO eBankOnline/eBOMobile są zobligowani do stosowania nowych metod silnego uwierzytelnienia za pomocą urządzeń mobilnych (smartfon, tablet itp.), które spełniają wymogi prawne wynikające z ustawy o usługach płatniczych w zakresie silnego uwierzytelniania użytkownika.

Zgodnie z wymogami nałożonymi na Bank przez ustawę, najpóźniej z dniem 14 września 2019, będziemy zmuszeni zablokować możliwość autoryzowania transakcji przy pomocy TokenDesktopOnline, co będzie równoznaczne z brakiem możliwości autoryzacji dyspozycji i braku dostępu do bankowości elektronicznej przez klientów, którzy logują się przy pomocy TokenDesktopOnline.

Nowe rozwiązania w zakresie autoryzacji wymagają, posiadania przez Użytkownika urządzenia mobilnego typu smartfon lub tablet z systemami Android lub iOS oraz dostępem do sieci Internet.

Szczegółowe informacje mogą Państwo uzyskać w Placówkach Banku oraz pod numerem telefonu /82/-56-77-008 wew. 15Komunikat

informujemy, że zgodnie z uchwałą Zarządu Banku nr 14/05/19 z dnia 29.05.2019 r. minimalna wysokość lokaty dla Klientów indywidualnych wynosi:

 • dla lokat zakładanych w placówkach Banku - 500 zł
 • dla lokat zakładanych w systemie bankowości elektronicznej – 500 zł

Powyższe warunki obowiązują od dnia 3 czerwca 2019 r.Informacje o PSD2

PSD2 (ang. Payment Services Directive) to dyrektywa Unii Europejskiej dotycząca usług płatniczych. W polskim prawie jej zasady zostały uregulowane w ramach nowelizacji ustawy o usługach płatniczych. Wprowadzenie dyrektywy wynika ze zmian technologicznych na rynku płatności oraz pojawiających się regularnie na rynku nowych usług płatniczych. Dyrektywa umożliwia pojawienie się na rynku nowych podmiotów (tzw. TPP), którzy za zgodą Klienta, będą mogli świad-czyć dodatkowe usługi (AIS, PIS i CAF).

Dla Klientów dyrektywa PSD2 to...Uwaga na fałszywe strony udające pośredników szybkich płatności

Komunikat Prokuratury Krajowej Komendy Głównej Policji Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów Europejskiego Centrum Konsumenckiego FinCERT.pl – Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBP z dnia 15 maja 2019 r.

Ostrzegamy przed fałszywymi stronami udającymi pośredników szybkich płatności. Na atak narażeni są użytkownicy bankowości internetowej i mobilnej robiący zakupy przez internet.

Jeśli podejrzewasz, że jesteś ofiarą internetowego oszustwa, zgłoś to jak najszybciej do swojego banku, a następnie zespołowi reagowania na incydenty CERT.PL (pod adresem https://incydent.cert.pl) oraz najbliższej jednostce Policji. Wskazane powyżej instytucje przekażą Ci informacje na temat kolejnych kroków/działań. Masz też prawo złożyć reklamację do swojego banku.

Komunikat Prokuratury Krajowej, Komendy Głównej Policji, Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów, Europejskiego Centrum Konsumenckiego oraz FinCERT.pl – Bankowego Centrum Cyberbezpieczeństwa ZBPInformacja dla dostawców usług (TPP)

Jeżeli jesteś certyfikowanym zewnętrznym dostawcą usług (TPP) lub złożyłeś wniosek w KNF o wydanie zezwolenia na świadczenie usług wynikających z dyrektywy PDS2(AIS, PIS lub CAF). Przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny interfejs dostępowy(API). Wszystkie niezbędne informacje, dokumentacja API oraz środowisko testowe znajduje się na naszym portalu dewelopera.


OGŁOSZENIE O LICYTACJI NIERUCHOMOŚCI

Zapraszamy do udziału w licytacji nieruchomości znajdującej się w miejscowości Kopina gmina Cyców.
Szczegóły dotyczące licytacji zamieszczone zostały w załączniku.


Załącznik do licytacji


Usługa G Pay w Internecie

Informujemy, że wszyscy nasi Klienci posiadający kartę płatniczą (za wyjątkiem kart wydanych do podstawowego rachunku płatniczego oraz Naklejki zbliżeniowej) mogą korzystać z opcji "zapłać z Google Pay" podczas klasycznych zakupów w Internecie.

Nowa opcja pojawia się, gdy Klient wybierze płatność za pomocą Operatora: Przelewy24, PayU, First Data. Wówczas ma możliwość zapłacenia Google Pay, co jest nowością. Po wyborze tej opcji, Klient zostaje poproszony o zalogowanie się do swojego konta Google, a następnie z wyświetlonej listy kart musi wybrać tę, którą chce dokonać płatności.

Jest to możliwe ponieważ Google oparło swoje rozwiązanie płatnicze o przechowywanie danych w chmurze. Dzięki temu niezależnie od urządzenia, przez które Klient płaci, wszędzie tam, gdzie zaloguje się do swojego konta, będzie mógł korzystać ze swoich zapisanych kart. Klient musi więc pamiętać jedynie swoje hasło do konta Google, aby płacić szybciej i wygodniej!G Pay w Internecie


Ostatni "dzwonek" na odebranie 40zł w Sklepie Google Play

Promocja "40 zł na zakupy w Google Play z Google Pay". Nagrodą w promocji jest Bon Podarunkowy o wartości 40 złotych, do wykorzystania w sklepie Google Play. Aby otrzymać nagrodę, należy wykonać w przeciągu 28 dni pięć kwalifikowanych transakcji bezgotówkowych z wykorzystaniem aplikacji Google Pay. Każdy uczestnik promocji może uzyskać tylko jeden Bon Podarunkowy.


Chcę odebrać 40zł w sklepie Google Play


Google Pay w Banku Spółdzielczym w Cycowie

Google Pay to szybki i prosty sposób płacenia telefonem z systemem Android. Aplikacja ta bezpiecznie przechowuje Twoje dane i umożliwia płacenie za pomocą telefonu w sklepach stacjonarnych posiadających terminale płatnicze akceptujące płatności zbliżeniowe oraz w aplikacjach i na stronach internetowych wspierających płatności Google Pay.

Google Pay dba o bezpieczeństwo Twojej karty na kilka sposobów.
Przede wszystkim dane Twojej karty są zaszyfrowane i przechowywane na bezpiecznym serwerze. Korzystając z Google Pay, sprzedawca widzi numer konta wirtualnego przypisany do Twojej karty, której dane pozostają bezpieczne. Zanim zaczniesz korzystać z Google Pay, musisz ustawić ekran blokady urządzenia - gdy jej nie będzie, aplikacja usunie z Twojego telefonu numer konta wirtualnego.
Jak to działa ?


Praca w dniu 12.11.2018r.

Informujemy, że w związku z wejściem w życie ustawy o dniu wolnym z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę dniu 12 listopada 2018r (poniedziałek) placówki Banku będą nieczynne.

Systemy rozliczeniowe (Elixir, Sorbnet) będą działać na zasadach obowiązujących w dni robocze. Jednocześnie wszystkie operacje dokonywane w bankowości internetowej oraz mobilnej będą realizowane, jak w każdym dniu roboczym.

Zarząd Banku


Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych – zmiany, trendy i zasady.
Poradnik klienta usług finansowych

Zachęcamy do zapoznania się z opracowanym przez Urząd Komisji Nadzoru Finansowego (UKNF) poradnikiem Klienta usług finansowych pt. "Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych – zmiany, trendy i zasady".

Publikacja obejmuje m.in. następujące zagadnienia: bezpieczne korzystanie z bankowości mobilnej, ataki ukierunkowane, ochrona przed zagrożeniami płynącymi z Internetu. W poradniku omówione zostały również typy zagrożeń, w szczególności malware, wirusy, exploity, dialery, trojany. Zwrócono również uwagę na rozwój technologii mobilnych i bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych w przyszłości.
Bezpieczeństwo systemów teleinformatycznych – zmiany, trendy i zasady. Poradnik klienta usług finansowych


Wygodne Konto za 1 zł dla emerytów i rencistów ZUS

Oferta kierowana jest do osób pobierających świadczenia emerytalno–rentowe z ZUS, które do tej pory nie posiadały rachunku w Banku Spółdzielczym w Cycowie.

Wygodne Konto dla Klientów ZUS w ramach opłaty 1 zł zapewnia szereg korzyści, takich jak:

 • bezpłatne otwarcie rachunku,
 • brak opłat za wydanie, wznowienie i obsługę karty do konta,
 • bezpłatna wypłata gotówki w bankomatach Grupy BPS i SGB (około 3,8 tys. bankomatów w kraju),
 • dostęp do bankowości elektronicznej bez dodatkowych kosztów,

a także ofertę dodatkowego pakietu Assistance (przez pierwsze 12 miesięcy od otwarcia rachunku z możliwością kontynuacji ubezpieczenia), które obejmuje: pomoc w domu, pomoc medyczną na terenie RP, podczas podróży zagranicznej oraz podróży samochodem, a dodatkowo ubezpieczenie bagażu podróżnego.

Promocja trwa do 31.10.2019 r.
Szczegółowe informacje na temat promocji można uzyskać w placówkach Banku.Zmiany w zasadach opłacania składek do ZUS

Od 1 stycznia 2018 r. wszystkie składki ZUS, bez względu na okres którego dotyczą, należy wpłacać na indywidualny numer rachunku składkowego.

W systemie bankowości internetowej przelew do ZUS od 1 stycznia 2018 r. należy przekazywać za pomocą funkcji w menu:

 • W systemie EBO: Zlecenia > Przelewy > Nowy przelew krajowy
 • W systemie KIRI: Przelewy > Standardowy

Więcej informacji o zmianach oraz e-Składce znajduje się na stronie www.zus.pl/eskladkaNowy system bankowości internetowej i mobilnej EBO (EBO Bank Online)

Informujemy o udostępnieniu systemu bankowości internetowej i mobilnej - EBO

System EBO (Elektroniczny Bank Online) Nowy system to nowoczesny i funkcjonalny wygląd, jednorodny dostęp do posiadanych produktów , dostępność wersji mobilnej, wykorzystanie wielu mechanizmów zwiększających bezpieczeństwo oraz redukujących zagrożenia związane z elektronicznymi kanałami obsługi.

Zapraszamy do składania wniosków.Uwazajnakryptowaluty.pl - Kampania informacyjna NBP i KNF

Narodowy Bank Polski wraz z Komisją Nadzoru Finansowego prowadzi kampanię informacyjną ostrzegającą przed ryzykiem związanym z inwestowaniem w „waluty” wirtualne, takie jak bitcoin, litecoin czy ether.
„Waluty” wirtualne nie są emitowane ani gwarantowane przez NBP, nie są prawnym środkiem płatniczym ani walutą, nie mogą być wykorzystane do spłaty zobowiązań podatkowych i nie spełniają kryterium powszechnej akceptowalności w punktach handlowo–usługowych.

Na stronie kampanii Uwazajnakryptowaluty.pl można znaleźć materiały informacyjne: filmy (Kryptowaluty – czym są?; Kryptowaluty – czym nie są?; Uważaj na kryptowaluty; Kryptowaluty, uważaj na ryzyko!), listę odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania oraz oświadczenia polskich i międzynarodowych instytucji finansowych. Szczegółowo wyjaśniono również realne ryzyka związane z inwestycjami – możliwość utraty środków podczas cyberataku czy uczestnictwa w piramidzie finansowej lub finansowaniu terroryzmu.

Więcej informacji:
www.nbp.pl/home.aspx?f=/aktualnosci/wiadomosci_2017/ww-pl.html
www.uwazajnakryptowaluty.plRozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych

Bank Spółdzielczy w Cycowie informuje, że zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/847 z dnia 20 maja 2015 roku, w sprawie informacji towarzyszących transferom środków pieniężnych i uchylenia rozporządzenia (WE) nr 1781/2006 (Dz.U.UE.L.2015.141.1 z dnia 5 czerwca 2015 r.) zmienił się zakres informacji, które winny zawierać dokonywane przez Państwa transfery środków pieniężnych (przelewy).
Rostrzygnięcie promocji "Rachunku bankowego z nagrodami"

W dniu 30.08.2017 r. została rozstrzygnięta promocja "Rachunku bankowego z nagrodami", której Zwycięzcami zostali Klienci Banku z O. w Jastkowie oraz O. w Żyrzynie. Zwycięzcom gratulujemy!
Zachęcamy do odwiedzania naszych Placówek sprzedażowych i nawiązywania współpracy z Bankiem.
Święto Spółdzielczości Bankowej

Miło nam poinformować Państwa o nadchodzącym Święcie Spółdzielczości Bankowej, które jak co roku chcemy obchodzić razem z naszymi Klientami. Z tej okazji przygotowaliśmy drobne upominki dla Klientów, którzy w dniu 23 czerwca 2017 odwiedzą nasze Placówki

Portal zakupowy Planet Plus

Zachęcamy do skorzystania z oferty portalu zakupowego Planet Plus.

Planet Plus to nowoczesna platforma zakupowa, za pomocą której użytkownicy mogą dokonywać zakupów w ponad 1000 sklepach internetowych wykorzystując szeroką ofertę zniżek i promocji, a co najważniejsze za każdą transakcję dokonaną za pośrednictwem serwisu użytkownicy otrzymują gotówkę, którą mogą wypłacić na swoje konto bankowe.
BANK SPÓŁDZIELCZY W CYCOWIE NA DOŻYNKACH POWIATOWYCH


W dniu 28 sierpnia 2016 r. mieszkańcy powiatów łęczyńskiego i włodawskiego obchodzili tradycyjne Święto Plonów. Dziękczynne Święto na zakończenie żniw odbyło się w miejscowościach, w których Bank posiada swoje placówki tj. w Cycowie i Starym Brusie. Dożynki są najważniejszym świętem związanym z polską wsią i rolnictwem, które jest główną branżą obsługiwaną przez Bank dlatego też jak co roku odbyły się przy jego finansowym wsparciu.

PROMOCJA VISA - Oferty DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH: Kupuj to, co lubisz i odzyskuj pieniądze!


Visa Oferty to dostęp do spersonalizowanych ofert bazujących na tym, gdzie lubisz robić zakupy. Skorzystaj z nich płacąc kartą Visa, a otrzymasz częściowy zwrot pieniędzy.
Informacje dla posiadaczy kart VISA

Uprzejmie informujemy, że Bank Spółdzielczy w Cycowie od 1 lutego 2015 r. wprowadza zmiany w regulacjach dotyczących kart płatniczych oraz otwierania i prowadzenia rachunków bankowych.

Zmiany w tych regulacjach podyktowane są koniecznością ich aktualizacji zgodnie z rekomendacją dotyczącą bezpieczeństwa płatności internetowych.

Od dnia 1 lutego 2015 r. zostanie zablokowana możliwość dokonywania płatności kartą przez Internet.

Ze względów bezpieczeństwa każdy Klient, który będzie chciał dokonywać płatności za pomocą karty płatniczej w Internecie powinien:www.bscycow.pl © 2017 - Bank Spółdzielczy w Cycowie