Środa, 23 Maja 2018, imieniny obchodzą: Iwona, Michał, Dezyriusz.

Logowanie: Bankowość internetowa EBO, KIRI


Wymagana instalacja certyfikatu w lokalnej przeglądarce Instrukcja instalacji
Portal KartoSFERA Zarządzaj posiadanymi kartami przez portal KartoSFERA
więcej informacji
Aktualności
O Banku
Nasze Placówki
Oferta
Bankowość internetowa
Kontakt

Oferta > Inne usługi


Concordia Ubezpieczenia

Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami. Obecnie posiada 14 Oddziałów, blisko 25 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych.

Concordię Ubezpieczenia tworzą: Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital SA, które w swojej ofercie posiada ubezpieczenia na życie.

Zatrudniając kilkuset wysokiej klasy specjalistów oraz współpracując z ponad 2000 Pośredników, Concordia gwarantuje najwyższy standard obsługi i jakość oferowanych ubezpieczeń. Realnie dba o bezpieczeństwo tysięcy Rolników, Klientów indywidualnych, i Przedsiębiorców.

Od początku działalności strategiczne znaczenie ma dla Concordii jakość obsługi oraz solidna likwidacja szkód. Doceniają to i zauważają Klienci, a także niezależni eksperci, czego dowodem są liczne nagrody i certyfikaty.

Concordia to m.in.: „Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa”, „Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych”, a także „Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR” oraz laureat konkursu „Najwyższa Jakość Quality International”.


Szczegółowe informacje otrzymają Państwo w Banku, oraz znajdą na stronie www.grupaconcordia.pl

Oferujemy następujące produkty ubezpieczenioweTy i Twoja Rodzina - życie i zdrowie


Życie Komfort jest produktem uniwersalnym, który zabezpiecza Kredytobiorcę na wypadek niepożądanych zdarzeo takich jak ciężka choroba, wypadek, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby. Produkt ten może służyć zabezpieczeniu spłaty różnego rodzaju umów zadłużeniowych. Życie Komfort jest także produktem dedykowanym Klientom Banku, którzy nie posiadają umów kredytowych, ale mimo tego chcą zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-kredyt/zycie-komfort,60.htmlPrzyszłość ciężko przewidzieć – to fakt. Można jednak uczynić ją spokojniejszą poprzez rozsądne gromadzenie kapitału. Wizja podjęcia studiów przez Twoje dzieci, spokojna emerytura – o to nie musisz się martwić, jeśli wybierzesz ubezpieczenie Życie Kapitał. To optymalny sposób na realizowanie odległych w czasie celów.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/Zycie-kapital,39.htmlŻycie Plus Klienta Banku to ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. Concordia doceniając taką postawę wypłaci Ci wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób. Zakres ubezpieczenia, proponowany do tej pory w ofercie ubezpieczeń pracowniczych, teraz dostępny jest także dla Ciebie.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/ty-i-twoja-rodzina/zycie-plus-klienta-banku,74.htmlŻycie Casco to ubezpieczenie na życie zapewniające Twojej rodzinie bezpieczeństwo finansowe w przypadku Twojej śmierci lub inwalidztwa spowodowanego nieszczęśliwym wypadkiem. Miej świadomość codziennych zagrożeń i ubezpiecz się.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/ty-i-twoja-rodzina/Zycie-casco,30.htmlŻycie Plus to ubezpieczenie na życie promujące profilaktykę zdrowotną, czyli przeprowadzanie regularnych badań. Concordia doceniając taką postawę wypłaci Ci wyższe świadczenia w przypadku wystąpienia chorób. Zakres ubezpieczenia, proponowany do tej pory w ofercie ubezpieczeń pracowniczych, teraz dostępny jest także dla Ciebie.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/Zycie-plus,5.htmlŻycie Plus 100 000 to ubezpieczenie, które charakteryzuje się dwiema cechami: przystępną składką oraz wysokimi sumami ubezpieczenia. Stanowi idealne dopełnienie ubezpieczeń grupowych oraz indywidualnych. Może być również zawierane samodzielnie.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/zycie-plus-100-000,48.htmlZodiak to ubezpieczenie na życie zapewniające wypłatę środków finansowych w przypadku zdarzeń takich jak: narodziny dziecka, nieszczęśliwe wypadki czy pobyt w szpitalu a także śmierd rodziców czy teściów. Masz możliwość wyboru jednego z przygotowanych dla Ciebie wariantów.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/ty-i-twoja-rodzina/zodiak,29.htmlNNW Indywidualne to ubezpieczenie chroniące Ciebie i Twoich bliskich w każdym miejscu i czasie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Masz możliwość ubezpieczenia się w jednym z najszerszych zakresów dostępnych na rynku.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/nnw-indywidualne,7.htmlŻycie Plus Renta to ubezpieczenie chroniące dochody Twoje i Twojej rodziny na wypadek zdarzenia skutkującego trwałą i całkowitą niezdolnością do pracy. Dzięki ukierunkowaniu na to właśnie ryzyko możliwe jest realne zabezpieczenie dochodów rodziny za niewielką składkę. Jeśli w wyniku nieszczęśliwego wypadku czy choroby utracisz zdolnośd do pracy, dzięki ubezpieczeniu nie będziesz musiał martwić się o byt swojej rodziny.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/ty-i-twoja-rodzina/zycie-plus-renta,79.htmlConcordia Turysta to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu Ty i Twoi pracownicy, możecie podróżować spokojnie, nie martwiąc się o ewentualne wypadki za granicą. Ubezpieczony jest również Wasz bagaż i odpowiedzialność cywilna. Concordia Turysta to poczucie bezpieczeństwa i gwarancja pomocy podczas podróży.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/concordia-turysta,9.htmlOchrona Prawna to ubezpieczenie majątkowe gwarantujące zwrot kosztów prowadzonych przez Ubezpieczonego sporów prawnych – zwracany jest koszt Adwokata, Radcy Prawnego i inne koszty sądowe. Otrzymujesz również dostęp do telefonicznej porady prawnej. Zadbaj o swoje prawa i portfel już dziś – nie martw się wysokimi rachunkami. Concordia przygotowała dla Ciebie Ubezpieczenie Ochrony Prawnej - produkt nagodzony w niezależnym konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2013.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/ochrona-prawna,46.htmlTwój majątek


Concordia Auto to pakiet ubezpieczeń komunikacyjnych, chroniący samochód, jego kierowcę i pasażerów. Ubezpieczenie Auto Casco zapewnia pokrycie kosztów jego naprawy w razie uszkodzenia oraz umożliwia zakup nowego samochodu w razie kradzieży. Dzięki ubezpieczeniu Auto Assistance uzyskasz pomoc w razie wypadku lub awarii pojazdu. W ramach Concordia Auto możesz również wykupić ubezpieczenie Ochrony Prawnej oraz ubezpieczenie NNW dla kierowcy i pasażerów.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/twoj-majatek/concordia-auto,3.htmlConcordia Plus to pakiet ubezpieczeo majątkowych, chroniący Twój dom, mieszkanie od najczęściej występujących zdarzeń, takich jak: pożar, zalanie czy kradzież. Dzięki ubezpieczeniu uzyskasz również środki finansowe w przypadku zniszczenia sprzętów domowych. Concordia Plus zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z OC w życiu prywatnym, a także w wyniku NNW oraz Ochronę Prawną. Concordia Plus to idealny pakiet ubezpieczeo dla Twojego domu, mieszkania.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/twoj-majatek/concordia-plus,2.htmlConcordia DOM to ubezpieczenie domów i mieszkań (również w budowie), budowli, garaży i budynków gospodarczych. Obejmuje także wyposażenie mieszkań, odpowiedzialność cywilną w życiu prywatnym Ubezpieczającego i jego bliskich, oszklenie i kolektory słoneczne. Produkt ten idealnie łączy potrzebę zabezpieczenia kredytu mieszkaniowego i hipotecznego oraz zabezpieczenie majątku, a zakres ubezpieczenia od ognia i innych zdarzeń losowych może zostać rozbudowany o kolejne ryzyka w celu uzyskania satysfakcjonującego poziomu ochrony.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-kredyt/concordia-dom,61.htmlTwoja firma


Prowadzenie firmy to ciągłe wyzwania i ryzyko. Jej bezpieczeństwo finansowe może być zagrożone przez pożar, zalanie, kradzież, czy inne zdarzenie losowe, których nie potrafisz obecnie określić. Nie pozwól się zaskoczyć – z odpowiednią polisą nie musisz obawiać się przykrych niespodzianek losu.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/przedsiebiorca/produkt/majatek-firmy/concordia-firma,37.htmlBiznes Cesja to ubezpieczenie majątkowe wykorzystywane głównie pod zabezpieczenie tej części majątku przedsiębiorstwa, która została nabyta lub jest współfinansowana z kredytu. Banki często wymagają w takiej sytuacji dodatkowego zabezpieczenia w postaci umowy ubezpieczenia, a ta z kolei daje szansę na rozszerzenie ochrony majątku firmy. Ubezpieczenie obejmuje szereg dodatkowych ryzyk spotykanych w danej działalności gospodarczej, dzięki czemu można dopasować je do indywidualnych potrzeb przedsiębiorcy.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-kredyt/biznes-cesja,62.htmlTwoje gospodarstwo


Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie majątkowe, które zobowiązuje Rolników pobierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Dodatkowo do 65% składki opłaci budżet Paostwa. Pamiętaj o swoim obowiązku i ubezpiecz uprawy.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/ubezpieczenie-upraw-rolnych,41.htmlConcordia Agro to pakiet ubezpieczeń majątkowych, który poza ochroną budynków obejmuje również zabezpieczenie pozostałego mienia od skutków pożaru czy kradzieży. Zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z NNW i OC. Concordia Agro to idealny pakiet dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego gospodarstwa.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/concordia-agro,15.htmlConcordia Agro Ekspert to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu możesz chronić maszyny i sprzęt rolniczy Twojego gospodarstwa przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy kradzieżą. Wypłacone odszkodowanie pozwoli Tobie na naprawę lub zakup maszyn. Pomyśl o ubezpieczeniu już teraz.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/concordia-agro-ekspert,16.htmlConcordia Agro Dom to pakiet ubezpieczeń majątkowych stanowiący uzupełnienie ubezpieczenia obowiązkowego domu mieszkalnego Rolnika. Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych oraz kradzieży chroni to, co nie jest chronione w ramach obowiązkowej umowy ubezpieczenia - a więc stałe elementy domu oraz jego wyposażenie. Ubezpieczenie zawiera dodatkowo OC w życiu prywatnym. Ubezpieczenie Agro Dom dostępne jest w trzech wariantach: Basic, Standard oraz Premium.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-majatek/concordia-agro-dom,70.htmlUbezpieczenie koni to ubezpieczenie majątkowe, które zapewni Tobie rekompensatę start powstałych w wyniku śmierci konia, uboju z konieczności lub trwałej utraty zdatności użytkowej. Pomoże także sfinansować wydatki poniesione w związku z jego operacją. Już dziś zapewnij sobie komfort i poczucie bezpieczeostwa, a swoim koniom najlepszą ochronę.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/ubezpieczenie-koni,57.html
www.bscycow.pl © 2017 - Bank Spółdzielczy w Cycowie