Środa, 23 Września 2020, imieniny obchodzą: Tekla, Bogusław.

Logowanie: Bankowość internetowa EBO RWD
Portal KartoSFERA Zarządzaj posiadanymi kartami przez portal KartoSFERA
więcej informacji
Aktualności
O Banku
Nasze Placówki
Oferta
Bankowość internetowa
Kontakt

Oferta > Inne usługi


Concordia Ubezpieczenia - zakup polisy ON-LINE ze zniżką 5%

Zapraszamy do zakupu polisy ubezpieczeniowej - on-line. Przy podaniu kodu rabatowego przy zakupie polisy przysługuje 5% zniżka.
Zniżka obejmuje produkty: Auto Assistance, Concordia Turysta, NNW Indywidualne.

Aby uzyskać kod rabatowy skontaktuj się z dowolną Placówką BankuUbezpieczenie ON-Line z kodem rabatowymAuto Assistance

gdy ruszasz w drogę własnym autem

- Niezależne od posiadanego ubezpieczenia OC i AC pojazdu
- Dla samochodów do 20-tego roku eksploatacji
- Elastyczny okres ubezpieczenia - od 7 dni do 12 miesięcyConcordia Turysta

gdy wyjeżdżasz za granicę

- Ciesz się ochroną podczas podróży (koszty leczenia, NNW)
- Ubezpiecz się w 5 minut. Polisę otrzymasz na Twój adres e-mail
- Ubezpieczenie już od 10zł. Sprawdź naszą ofertę!NNW Indywidualne

gdy przytrafi się wypadek

- Ubezpiecz swoje dziecko – nawet to najmniejsze
- Zapewnij sobie pomoc finansową, gdy np. złamiesz nogę
- Masz 80 lat? Znajdziemy również coś dla CiebieOferujemy nastęjuące produkty ubezpieczenioweTy i Twoja Rodzina - Życie i zdrowie


Życie Komfort jest produktem uniwersalnym, który zabezpiecza Kredytobiorcę na wypadek niepożądanych zdarzeń takich jak ciężka choroba, wypadek, utrata pracy, śmierć bliskiej osoby. Produkt ten może służyć zabezpieczeniu spłaty różnego rodzaju umów zadłużeniowych. Życie Komfort jest także produktem dedykowanym Klientom Banku, którzy nie posiadają umów kredytowych, ale mimo tego chcą zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych.

Więcj informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-kredyt/zycie-komfort,60.html

NNW Indywidualne to ubezpieczenie chroniące Ciebie i Twoich bliskich w każdym miejscu i czasie od następstw nieszczęśliwych wypadków. Masz możliwość ubezpieczenia się w jednym z najszerszych zakresów dostępnych na rynku.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/nnw-indywidualne,7.htmlSpokój podczas urlopu nie musi kosztować wiele. Czasami wystarczy 10 zł, aby zapewnić sobie pomoc w przypadku nagłego zachorowania czy wypadku podczas zagranicznego wyjazdu.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/concordia-turysta,9.htmlOchrona Prawna to ubezpieczenie majątkowe gwarantujące zwrot kosztów prowadzonych przez Ubezpieczonego sporów prawnych - zwracany jest koszt Adwokata, Radcy Prawnego i inne koszty sądowe. Otrzymujesz również dostęp do telefonicznej porady prawnej. Zadbaj o swoje prawa i portfel już dziś - nie martw się wysokimi rachunkami. Concordia przygotowała dla Ciebie Ubezpieczenie Ochrony Prawnej - produkt nagodzony w niezależnym konkursie Najwyższa Jakość Quality International 2013.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/ty-i-twoja-rodzina/ochrona-prawna,46.htmlTwój majątek


Auto to niezależność, swoboda. Dzięki niemu nie musisz martwić się ciągłymi zmianami rozkładów jazdy - możesz dotrzeć tam, gdzie chcesz i kiedy chcesz. Warto więc objąć swój pojazd solidną ochroną - taką, którą oferuje Concordia Ubezpieczenia. Concordia Auto - najwyższej jakości ubezpieczania samochodów w umiarkowanej cenie!

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-indywidualny/produkt/twoj-majatek/concordia-auto,3.html

Twoja firma


Pomyślność Twojego przedsiębiorstwa to również pomyślność Twoja i Twoich bliskich. Warto więc zadbać o jego solidną ochronę - zwłaszcza że nie kosztuje ona zbyt wiele. Rozwijaj swoją działalność, zatrudniaj nowych pracowników, osiągaj coraz lepsze wyniki - a ochronę zostaw nam.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/przedsiebiorca/produkt/majatek-firmy/concordia-firma,37.html

Twoje gospodarstwo


Ubezpieczenie upraw rolnych to ubezpieczenie mająkowe, które zobowiąuje Rolników obierających dopłaty bezpośrednie do ubezpieczenia przynajmniej 50% powierzchni swoich upraw do 30 czerwca każdego roku. Dodatkowo do 65% składki opłaci budżet Państwa. Pamiętaj o swoim obowiązku i ubezpiecz uprawy.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/ubezpieczenie-upraw-rolnych,41.htmlConcordia Agro to pakiet ubezpieczeń majątkowych, które poza ochroną budynków obejmuje również zabezpieczenie pozostałego mienia od skutków pożaru czy kradzieży. Zapewnia ochronę w sytuacjach związanych z NNW i OC. Concordia Agro to idealny pakiet dla Ciebie, Twojej rodziny i Twojego gospodarstwa.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/concordia-agro,15.htmlConcordia Agro Ekspert to ubezpieczenie majątkowe, dzięki któremu możesz chronić maszyny i sprzęt rolniczy Twojego gospodarstwa przed zniszczeniem, uszkodzeniem czy kradzieżą. Wypłacone odszkodowanie pozwoli Tobie na naprawę lub zakup maszyn. Pomyśl o ubezpieczeniu już teraz.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/rolnik/produkt/twoje-gospodarstwo/concordia-agro-ekspert,16.htmlConcordia Agro Dom to pakiet ubezpieczeń majątkowych stanowiący uzupełnienie ubezpieczenia obowiązkowego domu mieszkalnego Rolnika. Ubezpieczenie od ognia i innych zdarzeń losowych oraz kradzieży. Chroni to, co nie jest chronione w ramach obowiązkowej umowy ubezpieczenia - elementy domu oraz jego wyposażenie. Ubezpieczenie zawiera dodatkowo OC w życiu prywatnym. Ubezpieczenie Agro Dom dostępne jest w trzech wariantach: Basic, Standard oraz Premium.

Więcej informacji do pobrania: http://www.concordiaubezpieczenia.pl/klient-banku/produkt/twoj-majatek/concordia-agro-dom,70.html


Concordia Ubezpieczenia

Concordia Ubezpieczenia na rynku polskim jest obecna od 1997 roku. W tym czasie firma zdobyła zaufanie wielu Klientów i Partnerów, rozwinęła sieć sprzedaży, nawiązała współpracę z ponad 450 Bankami. Obecnie posiada 12 Oddziałów, blisko 25 Przedstawicielstw i Agencji Generalnych. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwentnej realizacji strategii Concordia Ubezpieczenia uzyskała cenioną pozycję w sferze ubezpieczeń dla rolnictwa, bankowości spółdzielczej, biznesu, a także osób prywatnych.

Concordię Ubezpieczenia tworzą: Concordia Polska TUW specjalizujące się w ubezpieczeniach majątkowych oraz WTUŻiR Concordia Capital SA, które w swojej ofercie posiada ubezpieczenia na życie.

Zatrudniając kilkuset wysokiej klasy specjalistów oraz współpracując z ponad 2000 Pośredników, Concordia gwarantuje najwyższy standard obsługi i jakość oferowanych ubezpieczeń. Realnie dba o bezpieczeństwo tysięcy Rolników, Klientów indywidualnych, i Przedsiębiorców.

Od początku działalności strategiczne znaczenie ma dla Concordii jakość obsługi oraz solidna likwidacja szkód. Doceniają to i zauważają Klienci, a także niezależni eksperci, czego dowodem są liczne nagrody i certyfikaty.

Concordia to m.in.: "Przyjazna Firma Ubezpieczeniowa", "Ubezpieczeniowy Lider Informatyki Instytucji Finansowych", a także "Odpowiedzialny Pracodawca - Lider HR" oraz laureat konkursu "Najwyższa Jakość Quality International".


Szczegółowe informacje otrzymają Państwo w Banku, oraz znajdą na stronie www.grupaconcordia.pl


www.bscycow.pl © 2017 - Bank Spółdzielczy w Cycowie