Piątek, 24 Maja 2019, imieniny obchodzą: Joanna, Zuzanna, Milena.

Logowanie: Bankowość internetowa EBO
Portal KartoSFERA Zarządzaj posiadanymi kartami przez portal KartoSFERA
więcej informacji
Aktualności
O Banku
Nasze Placówki
Oferta
Bankowość internetowa
Kontakt

Aktualności


Przedszkolaki poznają Nasz Bank

W dniach 2 i 3 marca 2016 r. Bank Spółdzielczy w Cycowie zorganizował w swojej siedzibie spotkanie dla dzieci z Przedszkola Samorządowego w Cycowie. Pięciolatków z grupy „Motylki”, 3-4 latków z grupy „Myszki” i „Biedronki” oraz Wychowawców powitała Pani Anna Kobyłka Dyrektor Wydziału Obsługi Klienta..


Przedszkolaki z zainteresowaniem słuchały Pani Dyrektor, która małych słuchaczy w sposób dla nich zrozumiały wprowadziła w świat bankowości, opowiadając o pracy swojej i innych Pracowników. Zwiedzając Bank nasi mali „Klienci” mieli możliwość przyjrzenia się codziennej pracy bankowców oraz zapoznania się z wykorzystywanymi w niej urządzeniami. O ile komputery nie budziły znaczącego zachwytu, to ogromne zainteresowanie wzbudzała liczarka do pieniędzy oraz niszczarka do dokumentów. Dzieci z wielkim zaciekawieniem brały czynny udział w dyskusji o pieniądzach, oszczędzaniu, opowiadały, że przychodzą do nas z rodzicami lub dziadkami i prawie wszystkie wykazywały chęć pracy w naszym Banku. O przyszłą kadrę nie musimy się więc martwić… W podziękowaniu za tę miłą i wesołą wizytę dzieci otrzymały od naszego Banku drobne upominki. Dzieci również wyraziły swoją wdzięczność za spotkanie i poświęcony czas, wręczając Pani Dyrektor własnoręcznie zrobione laurki.

Przy tej okazji wspomnieć należy, że Bank Spółdzielczy w Cycowie jest aktywnie zaangażowany w życie swojej lokalnej społeczności. Jako sponsor wspiera wiele imprez kulturalnych i oświatowych, jest otwarty na liczne bezpłatne spotkania edukacyjne dla przedszkoli, szkół, rolników, przedsiębiorców oraz mieszkańców z terenu działania Banku. Zachęcamy rodziców do zapoznania się z ofertą bankowego konta dla dzieci i młodzieży. Nauczycieli i Wychowawców zapraszamy do współpracy w prowadzeniu Szkolnych Kas Oszczędnościowych.

Pamiętajmy, że korzystanie z podstawowego produktu bankowego jakim jest rachunek, oszczędzanie w ramach SKO rozwija zaradność i świadomość finansową wśród małoletnich.

www.bscycow.pl © 2017 - Bank Spółdzielczy w Cycowie